Pro ženy: Sexuální zdraví

12.4.2013

Problémy se sexem mívají často i ženy, i když je trápí jiné problémy než muže. Ve výsledku však můžou tyto problémy mít podobný důsledek, proto i ženy by měli věnovat svému sexuálnímu životu pozornost.

U žen především díky hormonům v různých období života klesá a stoupá sexuální chuť. Když je však delší dobu na minimu, může se to negativně projevit na partnerském vztahu i na ženě samotné. Sexem totiž ženy získávají mnohem více, než se zdá. Pravidelně sexuálně žijící žena má lepší držení těla, vyšší sebedůvěru, je šťastnější a spokojenější. Dalšími výhodami je zlepšení fyzické kondice a zlepšení zdravotního stavu jako například krevního tlaku, řeší problémy se spánkem, udržuje mládí a další.

Je tedy více než zřejmé, že sexuální život je pro každou ženu důležitý, nicméně né vždy je možné si sexuální apetit udržet. Proto je vhodné zvážit použítí přípravků, které dokáží sexuální libido povzbudit a vy tak můžete opět chuť se milovat.

Jde nejen o vaši spokojenost, ale i partnerovu. Buďte šťastní oba dva a žijte plnohodnotným sexuálním životem jako dřív!


© 2013 VIRTSHOP, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Design: Neofema, s.r.o.